Anielska cierpliwość

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego w języku polskim używa się określenia „anielska cierpliwość”.  Każdy z nas wie, że oznacza ono po prostu ogromną cierpliwość? Ale skąd to pochodzi?

Cierpliwość jest ważną cechą anielską.  Anioły są przy ludziach we wszystkich okolicznościach ich życia, bez względu na to czy człowiek w anioły wierzy czy nie, bez względu na to czy człowiek jest „dobry” czy jest „łobuzem”.
Anioł Stróż zawsze stoi i jest gotów do pomagania, do odbijania boskiego światła, do popierania twoich wyborów i wspierania w sytuacjach gdy tego potrzebujesz.  To jest jego anielska cierpliwość.

I nawet wtedy gdy robisz głupotę za głupotą, gdy jesteś skurwysynem, gdy popełniasz ogromne błędy, twój Anioł stoi przy Tobie i jest gotów.

Bo po prostu ma to co określamy jako: anielska cierpliwość.

Anioły widzą naszą prawdziwą jaźń, widzą nas ze światło, nawet gdy są jedynymi istotami będącymi w stanie to światło dostrzec. Są cierpliwe.

Kochają nas swoją bezwarunkową miłością. Otulają nas swoim anielskim światłem. Anielska cierpliwość jest darem dla każdego człowieka.

A gdy przychodzi moment w którym odnosimy sukces, w którym podnosi się nasz poziom świadomości, w którym pokonujemy bariery ego i po prostu stajemy się „lepsi”, nasze anioły promienieją  i jaśnieją.  Bo to jest chwila na którą czekały.

I tylko od nas zależy czy to wszystko dostrzeżemy i nauczymy się czegoś, czy też zostaniemy dalej tacy jakimi byliśmy do tej pory …

Copyright ©2016 Marcin Żarek

 

Przeczytaj też inne moje wpisy np:

Twój Anioł Stróż odbiciem Twojej doskonałości

Czy Anioły mają ego?

Miejsce mocy w sobie – ćwiczenie

Jak wybierać kamienie cz.1

Umysł a materia

Czy ludzie wybierają swoje życie jeszcze przed urodzeniem? Część 1

Sesje Matrycy Energetycznej – zauważ zmiany

Akceptacja siebie i Prawo Przyciągania

Prawo Przyciągania – proś a będzie ci dane

Porównywanie siebie do innych

Inne spojrzenie na problemy zdrowotne.

Problemy to ukryte okazje

Dzielenie się z innymi a Prawo Przyciągania

Malachit – kamień transformacji

Kamienie bogactwa i obfitości