FRAGMENT KURSU – DR. JOE DISPENZA

Doskonały nauczyciel, może mniej w Polsce znany niż Richard Bartlett czy Frank Kinslow, ale naprawdę godny polecenia. Tym bardziej, że w języku polskim zostały wydane jego książki, także ostatnia „You are the Placebo”

Dr Joe Dispenza naucza jak poruszać się w świecie kwantowej zmiany i jak zmienić siebie i swoje życie w kierunku większego szczęścia i satysfakcji.  W swoim nauczaniu mówi o wzajemnej korelacji i połączeniu myśli i emocji.  Twierdzi, że jesteśmy uzależnieni od niektórych emocji i to jest przyczyna tego, że zmiany w naszym życiu są czasami tak trudnie lub nawet niemożliwe do przeprowadzenia.

Aby zmiana była trwała musimy wyjść poza siebie i swoja tożsamość, poza swoje otoczenie i poza czas.

Pierwszy raz byłem na jego kursie kilkanaście miesięcy temu i stanowił on dla mnie przełomowy moment w życiu. Od roku każdego dnia towarzyszy mi jego medytacja, która naprawdę jest świetna.  Joe Dispenza organizuje właśnie pierwszy swój kurs zaawansowany w Europie – w Monachium.  Oczywiście wybieram się na ten kurs.

Poniżej – fragment kursu podstawowego z polskimi napisami.  Podziękowania dla autora napisów i osoby, która dołączyła filmik do youtube.com U.M.Y.S.Ł.

 

Przeczytaj też inne moje teksty np.:

7 przyczyn dlaczego nie realizujemy naszych marzeń

Strefa komfortu czyli jak wyjść w Nieznane

Umysł a materia

Co daje Matryca Energetyczna?

Sesje Matrycy Energetycznej – zauważ zmiany

Głęboki oddech – powrót do swojego centrum

Miejsce Mocy w sobie 

Akceptacja siebie i Prawo Przyciagania