Kamienie na miłość

Kamienie na miłość. Wiele osób, może nawet większość, traktuje kamienie i kryształy instrumentalnie. To znaczy kupuje sobie jakiś kamień w takim celu, aby ten pomógł w jakiejś sprawie.

Nie ma nic w tym złego, powiedziałbym raczej że to normalne, bo nasz umysł w ten sposób jest zorganizowany. Szukamy przyczyn różnych stanów i zjawisk poza sobą i także poza sobą oczekujemy pomocy lub likwidacji problemów.
Na przykład – potrzebujemy miłości. Chcemy znaleźć kogoś kto nas będzie kochał i kogo my pokochamy. I w tym celu znajdujemy sobie jakiś amulet lub kamień przyciągający miłość.

Takie podejście jest oczywiście lepsze niż narzekanie lub nie robienie niczego i oczekiwanie że sytuacja się zmieni.

Ale, w moim rozumieniu, podejście to powinno być uzupełnione o nasz „wewnętrzny” wkład. Bo zmiana powinna wychodzić z nas samych, a przynajmniej powinna być wspierana przez zmianę zachodzącą w nas samych.

Tradycyjne widzenie świata a fizyka kwantowa

Potoczne widzenie świata jest takie, że zmiany w świecie zewnętrznym mają wpływ na zmianę naszego samopoczucia i zmianę naszego „wnętrza”. Więc używa się takich określeń jak: kamienie na miłość czy kamienie na przyciąganie bogactwa.

Jednak według fizyki kwantowej to my /nasza świadomość/ jest współtwórcą rzeczywistości. Zmiana percepcji powoduje zmianę w obserwowanym świecie.

Patrzymy na świat jakby każdy jego element był oddzielny, odseparowany od całej reszty. A tak wcale nie jest. Wszystko jest ze sobą powiązane. Powiązania przyczynowo -skutkowe nie wyczerpują opisu rzeczywistości.

Więc jeśli chcesz miłości, kup sobie kamienie na miłość, kup jakiś amulet, ale nie osiadaj na laurach. Poświęć trochę czasu na analizę siebie i swoich relacji. Pamiętaj, że to TY jesteś centrum swojego Wszechświata. To ty jesteś tą świadomością, która zmienia ten wszechświat.

Bierz do ręki ten kamienie na miłość, traktuj je jak najbardziej poważnie, ale zwracaj też uwagę na to, że TY SAMA masz w sobie energię miłości. Zauważaj, że ta energia się w buduje i wzmacnia. W Tobie i na zewnątrz.

Zauważaj te zmiany i daj sobie czas. I pokochaj siebie.

A jeśli szukasz miejsca gdzie można kupić różne kamienie miłości, to zapraszam do naszego sklepu internetowego www.MagicznaGaleria.pl

Do działu KALEJDOSKOP KAMIENI I KRYSZTAŁÓW

Lub do działu Kamienie Miłości

 

 

Copyright © 2017   Marcin Żarek &  MagicznaGaleria.pl  

Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, naśladowanie całości lub części tego tekstu jest zabronione!

Photo: Adobe stock

Autorem artykułu jest Marcin Żarek – nauczyciel rozwoju osobistego i duchowego, autor e-booków i kursów na temat odzyskiwania kontroli nad swoim życiem, rozwijania własnej mocy i  pokonywania ograniczeń.

Zapraszamy też na blog:   www.blog.MagicznaGaleria.pl

 

Może zainteresują Cię także inne moje teksty na podobne tematy np:

Jak wybierać kamienie cz.1
Czarny turmalin – kamień ochrony energetycznej
Lapis lazuli – kamień prawdy i mądrości duchowej
Anielska cierpliwość
Sesje Matrycy Energetycznej – zauważ zmiany
Nowe kamienie reakcją na zmiany w naszym świecie
Prawo Przyciągania: nasze myśli i emocje tworzą nasz świat
Matka Boska z Lourdes – prośba o uzdrowienie do Królowej Aniołów, czyli moja pielgrzymka do Lourdes
Dr Joe Dispenza – fragment kursu
Bogactwo i obfitość. Akceptacja bramą do bogactwa.
Czy inni widzą, że nie jestem ideałem?
Ideały nie istnieją – to tylko drogowskazy
Twój Anioł Stróż odbiciem Twojej doskonałości.
Co to są rytuały magiczne i jak z nich korzystać? cz.1
Przesuń łóżko, zmień swoje życie
Indywidualne odczuwanie miejsc mocy

Wszystkie artykuły i wpisy są moimi tekstami autorskimi, nie są to przeróbki lub tłumaczenia.  Można je znaleźć wyłącznie na naszych blogach i stronach. 

Zapraszam do ponownych wizyt, bo regularnie zamieszczam nowe artykuły.  

Marcin Żarek