Nazywam się Marcin Żarek. Jestem nauczycielem rozwoju osobistego i duchowego. Jestem też autorem kursów i ebooków.

Rozwojem osobistym i duchowym zajmuję się od ponad 20 lat.  Brałem udział w wielu kursach na całym świecie.  Od kilkunastu lat jestem związany z nauczaniem tolteckim z Teotihuacan w Meksyku, które dostosowało starożytne zasady rozwoju duchowego do współczesnych czasów i wymagań dzisiejszego świata.

Do moich nauczycieli mogę zaliczyć takie osoby jak:  Doreen Virtue, don Miguel Ruiz,  Tad James, John Grinder, Denise Lynn, Martyn Carruthers, don Luis Molinar, Victoria Allen, Wayne Dwyer, Caroline Myss, Robert Holden, Frank Kinslow, Richard Bartlett i Joe Dispenza.

Jestem Certyfikowanym Praktykiem Matrycy Energetycznej (Richard Bartlett’s Matrix Energetics Certified Practicioner).  Jestem anielskim nauczycielem w szkole Diany Cooper, posiadam tytuł Angel Theraphy Practicioner uzyskany u Doreen Virtue, NLP Master Practitioner. Mam wiele innych tytułów, dyplomów i świadectw uczestnictwa, ale to tylko część życia. Ważne jest nie tylko to kim i czym jesteśmy, co robiliśmy kiedyś, ale też to co robimy Tu i Teraz.

Najważniejszą rzeczą we własnym rozwoju jest według mnie utrzymywanie równowagi.  Obok działalności jako nauczyciel rozwoju duchowego i autor, jestem też przedsiębiorcą – mam szkołę językową, sklepy internetowe i prowadzę kursy rozwoju osobistego. Własną działalność traktuję jako mój własny, twórczy wkład w świat, w którym żyję.

Jeśli zdecydujesz się na naukę u mnie, możesz mieć zagwarantowane, że nigdy nie stracisz z oczu świata w którym żyjesz.  Bowiem żyjemy w tej rzeczywistości, na tym świecie, by doświadczać naszej duchowości w świecie materialnym, a nie po to by od  tego świata uciekać.  Zmiana percepcji – tak, spotkanie z Nieznanym – tak, ale podstawą zawsze jest RÓWNOWAGA.

Zapraszam, Marcin Żarek