Świadomość zmiany jest kluczowa w trakcie i po sesji Matrycy Energetycznej.

W czasie sesji nie wymuszamy zmiany, w sumie to nawet jej nie inicjujemy. Jesteśmy świadkami i uczestnikami zmian wzorców, które odbywają się u klienta. A zapewne też i zmian które w czasie sesji zachodzą w nas, bo czasem takie zachodzą.

Po sesji nie sprawdzaj co chwilę, czy zadziałała. To nie ma sensu. Bo zmiana zaszła. Tak po prostu jest. W czasie każdej sesji zachodzą jakieś zmiany. Kluczowym jest zmiany zauważać.

Jesteśmy od dziecka uczeni postrzegania podobieństw, tak nas uczy nasza cywilizacja i nasze społeczeństwo. To normalne.

Teraz pora nauczyć się zauważać to co się zmieniło. A po sesji matrycy będą zmiany. Zauważ je. To nie muszą od razu jakieś cudowne zdarzenia, to będą drobne rzeczy – jakieś zmiany w zachowaniu, inny sposób myślenia czy reagowania, jakiś spokój tam gdzie go wcześniej nie było, lepsze myśli o kimś, może przestanie cię boleć kolano, które bolało cię od lat, może zadzwoni zapomniana przyjaciółka, może coś zupełnie innego.

Sesja matrycy polega właśnie na tym, że w jej trakcie coś się zmienia. Tak więc zmiany wzorców, zmiany częstotliwości zaszły. Inna sprawą jest jak to się manifestuje w świecie fizycznym, w rzeczywistości newtonowskiej. Czy klient pozwoli sobie na to by zmianę zauważyć? A może jego/jej system przekonań po prostu nie pozwoli na to.

Wspomóż ten proces swoją intencją, swoją wolą! Zauważaj zmiany!!!

Kluczową sprawą jest zauważać zmiany, bo bez tej świadomości i bez tej uważności możemy wrócić do starych wzorców, starych częstotliwości. A tego przecież nie chcemy.

Świadomość jednej zmiany, nawet drobnej jest ważna. Bo nauczy nas zauważać kolejne zmiany, które inaczej byłyby zignorowane. I w pewnym momencie będzie tak jak z tym jednym płatkiem śniegu, który przeważy i cały śnieg spadnie z ciężkiej ośnieżonej gałęzi.

I nie jest to ważne tylko w Matrycy energetycznej. To jest prawidłowością w każdej sytuacji w naszym życiu. Bo przecież Matryca nie rządzi się jakimiś innymi prawami.

Więc jeśli chcesz zmiany w życiu, oprócz intencji i działania, potrzebujesz też zauważać rezultaty, nawet drobne i nie związane bezpośrednio z intencją.

Zauważaj zmiany!

 

Copyright ©2015 Marcin Żarek