Twój Anioł Stróż

Twój Anioł Stróż jest odbiciem twojego najwyższego potencjału, twoich nieograniczonych możliwości i twojej doskonałości.

Jest takie powiedzenie, że Anioł Stróż stoi przy człowieku i trzyma w dłoniach zwierciadło w którym odbija się najwyższy potencjał i doskonałość tej osoby.  Co za wspaniała koncepcja!

Pomyśl tylko. Zamiast toczyć wewnętrzne i zewnętrzne walki i bitwy, zamiast angażować się w natrętne myślenie, burze mózgów, zamiast ciągłego uczenia się na swoich błędach czy ciągłego popełniania błędów i NIE uczenia się na nich:) , można żyć inaczej.

Wystarczy połączyć się ze swoim aniołem stróżem i spojrzeć w to lustro, w którym odbija się nasza doskonałość i piękno. Oczywiście, to wymaga dużej dozy intuicji i ufności, a może też sporo wysiłku na początku.

Anioł Stróż jest dostępny dla każdego. To łatwe i szybkie.

Ale dla wielu osób to jest bardzo proste i łatwe. Zależy to od przekonań, od wiary w anioły, od wiary w swoje umiejętności, od poczucia wartości i pewnie wielu innych czynników.

Jednak z zasady to jest prosta i łatwa sprawa. Im bardziej jesteśmy intelektualnie skomplikowani i „wyrafinowani”, tym wydaje się to trudniejsze.

Nie trzeba zapisywać się na kursy, nie trzeba czytać książek. Anioły były z nami zanim powstały kursy, ruchy religijne i zanim zaczęto pisać książki.

Wystarczy po prostu skontaktować się ze swoim aniołem i zapytać się. Tak jakby twój Anioł Stróż stał obok ciebie. Czy mam zrobić tak czy inaczej? Czy to ma być to czy tamto?

To jest tak proste. Możesz zamknąć oczy i zacząć medytować. Możesz po prostu zadać w duchu pytanie i oczekiwać odpowiedzi lub znaku. Można też skupić się na swoich odczuciach i wrażeniach.

Wskazówką może być odczucie barku oporu, wrażenie akceptacji, jakieś inne miłe delikatne odczucia. Jeśli czujesz opór lub zaniepokojenie, znaczy to że ta droga czy ta decyzja pewnie ci nie służy. Znaki od aniołów mogą też być dla ciebie wskazówką. Znaki to temat na osobny tekst, powiem tylko że człowiek sam wie czy coś jest dla niego znakiem czy nie.

To anielskie odbicie naszej doskonałości możemy rozumieć też inaczej, w kontekście naszego rozwoju, naszej siły wewnętrznej, misji życiowej, poczucia przynależności do czegoś większego niż nasze ego.

Wiedz jednak, że każde otwarcie się na anioły, każde wezwanie pochodzące z naszego serca, każda myśl o tym że anioły są przy nas, spowoduje że mamy jakiś wgląd w naszą doskonałość, w nasze możliwości i prawdziwe potrzeby.

Przeczytaj też inne moje wpisy np:

Anielska cierpliwość

Czy Anioły mają ego?

Miejsce mocy w sobie – ćwiczenie

Jak wybierać kamienie cz.1

Umysł a materia

Czy ludzie wybierają swoje życie jeszcze przed urodzeniem? Część 1

Sesje Matrycy Energetycznej – zauważ zmiany

Akceptacja siebie i Prawo Przyciągania

Prawo Przyciągania – proś a będzie ci dane

Porównywanie siebie do innych

Inne spojrzenie na problemy zdrowotne.

Problemy to ukryte okazje

 Copyright ©2015 Marcin Żarek

Photo Credit: e³°°° via Compfight cc